Partnerzy

Z firmą JESION od projektu po wykończenie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów pragniemy poinformować, iż podjęliśmy współpracę z firmą JESION efektem której są pakiety kompleksowej obsługi w ramach przygotowania projektów aranżacji wnętrz wraz z ich realizacją.

Firma JESION działa na rynku branżowym od lat 90 specjalizując się w usługach projektowych oraz remontowych – budowlanych na terenie Łodzi i okolic. Naszym klientem docelowym są zarówno osoby prywatne jak i instytucje.

Firma została zbudowana na zasadzie „solidność od korzeni”, która gwarantuje naszym klientom zadowolenie z wykonanych usług. W celu utrzymania jakości na najwyższym poziomie, prowadzimy specjalistyczne kryterium doboru pracowników oraz system nadzoru prac w celu dotrzymania terminu. Ponadto, firma poprzez swoje doświadczenie stosuje sprawdzone materiały o wysokiej jakości i przystępnej cenie, w celu zaspokojenia potrzeb klienta.

Proponujemy ciekawe i kompaktowe projekty aranżacji wnętrz oraz ich pewne terminy realizacji.
Aby dokładnie zapoznać się z polityką firmy JESION zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej http://jesion.eu/ .

Wspólnie przygotowaliśmy ofertę specjalną w której firma gwarantuje dwa rozwiązania wykończeń wnętrz:
1. Jesion – Pakiet Basic
2. Jesion – Pakiet Premium

www.jesion.eu

Strona www: https://jesion.eu/

Dekorola pracownia artystyczna

Dekorola to sklep z polskim rękodziełem, ręcznie tworzoną ceramiką artystyczną oraz malarstwem.

Znajdziesz tu unikatowe dekoracje oraz wyjątkowe upominki, które powstały z miłości do sztuki.
Sklep oferuje piękne, ręcznie malowane obrazy oraz rękodziało,a każdy produkt może zostać dostosowany do  indywidualnych potrzeb i preferencji.
Istnieje możliwość również wypożyczenia produktów dostępnych na stronie na potrzeby home stagingu, tymczasowego udekorowania biura, czy do sprzedaży nieruchomości.
 

Strona www: https://dekorola.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/Dekorola-115947863556674

Polub
Obserwuj
Zadzwoń Napisz