Kontakt z deweloperem z Krakowa

Firma Samson-Dom

Wszystkich Państwa, zainteresowanych ofertą naszego biura deweloperskiego, zachęcamy do kontaktu. Poniżej umieszczony został formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego mogą Państwo wysyłać do nas pytania. Gwarantujemy, że odpowiemy na każde z nich!

Deweloper Samson-Dom specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych ,mieszkań oraz apartamentów na sprzedaż. W trakcie realizacji inwestycji korzystamy z najwyższej klasy materiałów i nowoczesnego sprzętu.

Klientom oferujemy także pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z kupnem domu jednorodzinnego lub mieszkania.

Zapraszamy!

Biuro sprzedaży Kraków:

Dane kontaktowe:

Bartłomiej Lichorobiec

mail    bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl
tel   +48 501 360 510

Adres biura sprzedaży:

Centralna 43b/5, 31-586 Kraków

Dane firmowe:

Samson Dom Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9, 33-132 Niedomice

NIP: 9930654108
Regon: 123063360
KRS: 00000499473

Lokalizacja:

Formularz kontaktowy:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu samson-dom.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Damson- Dom, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.