fbpx

BIURO SPRZEDAŻY:  tel  661 569 469   mail  filip.kowalczyk@samson.nieruchomosci.pl

Apartamenty na sprzedaż w Łodzi

Perła śródmieścia logo

Perła Śródmieścia

Polecamy nasze apartamenty na sprzedaż w Łodzi oferowane w ramach Inwestycji Perły Śródmieścia osobom szukającym miejsca, które w perfekcyjny sposób łączy tradycję i nowoczesność. Nasz apartamentowiec znajduje się przy ulicy Tuwima 32. Uwagę zwraca już jego konstrukcja o wielu ciekawych historycznych odniesieniach.

Inwestycja powstaje w Nowym Centrum Łodzi, renomowanej części miasta ze wspaniałą architekturą i sprawnie działającym systemem komunikacyjnym. Znajdują się tu również godne uwagi obiekty oświatowe, kulturalne, biznesowe, handlowe i sportowe. Z pewnością zauważą Państwo również, że nasz nowy apartamentowiec przypomina XIX-wieczne kamienice stojące w centrum Łodzi.

W naszym obiekcie znajduje się 45 apartamentów dla najbardziej wymagających klientów oczekujących, że ich nowe lokum będzie wygodne i nowoczesne, a jego lokalizacja unikatowa.

Apartamenty i udogodnienia

Nasza oferta obejmuje 45 apartamentów, zróżnicowanych pod względem powierzchni i konfiguracji. Są to zarówno mieszkania z jedną sypialnią (31 m2), jak rozbudowane penthousy, których powierzchnia może wynosić nawet 132 m2. W trosce o komfort mieszkańców apartamentów zadbaliśmy też o ich odpowiednie oświetlenie poprzez m.in. montaż dużych okien panoramicznych o znakomitych właściwościach akustycznych i cieplnych.

Dodatkowym udogodnieniem dla właścicieli nowych apartamentów będzie przygotowane dla nich 40 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i naziemnym oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów. Na parterze budynku znajdować się będzie duży lokal usługowy o powierzchni 142 m2.

Niewątpliwą ozdobą budynku będzie klasyczna elewacja wykonana z naturalnego piaskowca ? za jej sprawą stanie się on idealnym dopełnieniem okolicznej zabudowy ulicy, a zarazem swoistą perełką architektury, przydającą blasku sercu Łodzi. Warto również zwrócić uwagę na harmonijne połączenie zabudowań z naturą.

Niepowtarzalna lokalizacja w Nowym Centrum Łodzi.

Nowe Centrum Łodzi to obszar w Śródmieściu znajdujący się między ulicami Narutowicza, Kopcińskiego, Tuwima i Piotrkowską. Z sukcesem rozwijają się tu liczne przedsięwzięcia z zakresu biznesu, kultury, handlu i transportu. Przy ulicy Tuwima 32, gdzie będzie znajdował się nasz apartamentowiec, można podziwiać oryginalną łódzką architekturę oraz cieszyć się możliwością korzystania z komunikacji miejskiej i położonych nieopodal terenów zielonych (parki i ogrody).

Blisko tej lokalizacji znajdują się również nowoczesne obiekty sportowe takie jak pływalnie, siłownie, kluby fitness czy szkoły sztuk walki. W tym rejonie Łodzi nie brakuje ciekawych propozycji dla osób zmotoryzowanych, rowerzystów, spacerowiczów oraz tych z Państwa, którzy korzystają z komunikacji miejskiej. Kupno apartamentu w centrum Łodzi to gwarancja dogodnego dojazdu w różne miejsca. To miasto ma też wiele do zaoferowania osobom poszukującym ciekawej oferty kulturalnej, działa tu m.in. Teatr Piccolo, Teatr Yeta, Teatr Wielki, Teatr V6, Teatr im. Stefana Jaracza oraz liczne szkoły, restauracje, kina, ogród zoologiczny. Nie brak też miejsc, gdzie można w dogodny sposób zrobić zakupy takich jak Galeria Łódzka, Sukcesja i Centrum Handlowe Tulipan.

Łódź to również ważne miasto dla studentów, ważny ośrodek akademicki. Znajduje się tu m.in. Uniwersytet Łódzki, Szkoła Filmowa, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Medyczny, Społeczna Akademia Nauk, Akademia Sztuk Pięknych oraz Akademia Muzyczna.
W naszych apartamentach znajduje się wszystko, co potrzebne mieszkańcom do wygodnego życia.

Galeria

Znajdź mieszkanie w 3D

image/svg+xml

Lista mieszkań w sprzedaży

Numer Piętro Pokoje Metraż Położenie Cena/m2 Cena całk. Status Wizualizacja Karta
M1.1 1 3 76.78 wsch tel. tel. Dostępne Karta
Numer Piętro Pokoje Metraż Położenie Cena/m2 Cena całk. Status Wizualizacja Karta
M6.2 6 3 80.80 pn-wsch tel. tel. Dostępne Karta

GARAŻE – KONDYGNACJA -1

garaże

Kontakt

Biuro sprzedaży Łódź:

Dane kontaktowe:

Aleksandra Szymańska

mail   ola.szymanska@samson.nazwa.pl
tel  +48 501 361 403

Filip Kowalczyk

mail   filip.kowalczyk@samson.nieruchomosci.pl
tel  +48 661 569 469

 

Adres biura sprzedaży:

Łódź

Dane firmowe:

Samson Dom Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9, 31-132 Niedomice

NIP: 9930654108
Regon: 123063360
KRS: 00000499473

Formularz kontaktowy:

    Lokalizacja: