fbpx

Z firmą JESION od projektu po wykończenie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów pragniemy poinformować, iż podjęliśmy współpracę z firmą JESION efektem której są pakiety kompleksowej obsługi w ramach przygotowania projektów aranżacji wnętrz wraz z ich realizacją.

Firma JESION działa na rynku branżowym od lat 90 specjalizując się w usługach projektowych oraz remontowych – budowlanych na terenie Łodzi i okolic. Naszym klientem docelowym są zarówno osoby prywatne jak i instytucje.

Firma została zbudowana na zasadzie „solidność od korzeni”, która gwarantuje naszym klientom zadowolenie z wykonanych usług. W celu utrzymania jakości na najwyższym poziomie, prowadzimy specjalistyczne kryterium doboru pracowników oraz system nadzoru prac w celu dotrzymania terminu. Ponadto, firma poprzez swoje doświadczenie stosuje sprawdzone materiały o wysokiej jakości i przystępnej cenie, w celu zaspokojenia potrzeb klienta.

Proponujemy ciekawe i kompaktowe projekty aranżacji wnętrz oraz ich pewne terminy realizacji.
Aby dokładnie zapoznać się z polityką firmy JESION zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej http://jesion.eu/ .

Wspólnie przygotowaliśmy ofertę specjalną w której firma gwarantuje dwa rozwiązania wykończeń wnętrz:
1. Jesion – Pakiet Basic
2. Jesion – Pakiet Premium

www.jesion.eu

ayadesign

Studio AYADESIGN

zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz realizacją indywidualnych projektów pod klucz. Wierzymy, że każdemu wnętrzu powinna towarzyszyć opowieść o życiu jego mieszkańców, a kształtując przestrzeń, sami jesteśmy przez nią kształtowani. Budując wnętrze od podstaw decydujemy w równym stopniu o jego walorach estetycznych jak funkcjonalności. nasze wnętrza tworzymy dla ludzi, którzy będą w nich mieszkać w otoczeniu inspirujących form i zestawień.
Ogrody z sercem i pasją

Ogrody z sercem

Firma „Ogrody z sercem i pasją” posiada różnorodne doświadczenia, fachową kadrę a przede wszystkim prace wykonujemy z zamiłowania i pasji. Pragniemy zaproponować fachowe i terminowe usługi, oraz konkurencyjne ceny na wykonanie powierzonych prac.
Oferujemy prace z zakresu:
– aranżacji, kompleksowego wykonania i pielęgnacji ogrodów
– prac brukarskich ( ścieżki, podjazdy, tarasy)
– instalacji systemów nawadniania
– zakładania trawników z rolki i siewu
– instalacji oświetlenia w ogrodzie
– mycia kostki brukowej, powierzchni utwardzonych i elewacji
– prac pielęgnacyjnych terenów zielonych
– ozdobnej korekty drzew i krzewów
– wiosennych i jesiennych prac porządkowych
– kompleksowej pielęgnacji ogrodów
Zapraszamy do współpracy

www.ogrodyzsercem.pl

Pracownia kamieniarska amico

Pracownia kamieniarska

Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów związanych z kamieniem naturalnym. W zależności od zapotrzebowania naszych Klientów wyposażamy domy w blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, parapety. Wprowadzamy okładzinę kamienną na kominki, posadzki, ściany, elewacje i tarasy.

Realizujemy również nietypowe projekty.
facebook.com/marmurowydom
marmurowydom.pl

samson-dom

Wykończenia i aranżacja

Dbając o wygodę naszych Klientów, współpracujemy z firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowego wykończenia oraz aranżacji wnętrz.
Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy na stronę
www.emmai.pl

 

centrum schodów

Schody

Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług polecamy firmę świadczącą usługi w zakresie wykonania schodów zarówno na konstrukcji jak i betonowych.
Więcej informacji na stronie www.stolms.pl

domal lampy

Lampy Domal

„Domal” Janina Pajda to jedna z najstarszych firm z sektora oświetleniowego w Łodzi. Istnieje nieprzerwanie od 1989r. a zatem już od ponad dwudziestu lat. Posiada w swojej ofercie lampy produkcji zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma na bieżąco dostosowuje swoją ofertę do obowiązujących trendów rynkowych.

Współpracuje między innymi z takimi firmami jak: Italux, Kanlux, Technolux, Aldex, Paulmann. Posiada salon oświetleniowy z ekspozycją opraw na 110m2. Zajmuje się również sprzedażą osprzętu elektrycznego, źródeł światła i kabli elektrycznych. Sezonowo poszerza swoją ofertę o szeroki wybór wentylatorów sufitowych marki Westinghouse.
www.lampydomal.pl

kuchnie marzeń

Kuchnie marzeń

Firma „Kuchnie Marzeń” istnieje na rynku od końca 1999 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli.

Produkujemy meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, garderoby oraz szafy wnękowe. Wszystkie meble produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Meble nasze tworzymy tak, aby były wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne.

Meble wykonywane są ze wszystkich materiałów dostępnych na naszym rynku. W wyposażeniu szafek stosujemy rozwiązania takie, aby klient miał pełen komfort użytkowania. Ponadto wykonujemy meble z tworzyw mineralno – akrylowych typu Staron, Corian, Hanex.

Wysokie wymagania klientów i zwiększona konkurencja sprawiły, że naszym głównym celem jest kompleksowość obsługi. Polega ona na tym, że cały proces od pomiaru, poprzez wykonanie samego projektu, jego realizację, aż po sam montaż mebli odbywa się pod naszą opieką.
facebook.com/kuchniemarzeneu
kuchniemarzen.eu

samson-dom

Szklarstwo, lustra

Jesteśmy zespołem młodych kreatywnych osób
Specjalizujemy się lustrami na wymiar, szkle do kuchni tak lakierowanym jak i szkle z fototapetą, drzwi szklane ze wzorami, kabiny prysznicowe, jak również różne nietypowe zabudowy szklane nie stanowią dla nas problemu.

Pani przy poręczy w koszuli w krate

Ekspert kredytowy

Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych. Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.
W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na ich szczegółach, omawiam detale tak, żeby niczego nie pominąć, żeby opis, który ode mnie dostaniesz był pełny i odpowiadał na wszystkie Twoje pytania.

Ścieżka zawodowa:
Posiadam ponad 21-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka kredytowego w grupie BRE Banku SA.

Od 6 lat jestem mobilnym Ekspertem Kredytowym, najpierw Open Finance SA, a obecnie w ANG Spółdzielnia. Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie

Więcej https://www.meridian-eksperci.pl/doradca/sylwia-binkowska/