Studio AYADESIGN

zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz realizacją indywidualnych projektów pod klucz. Wierzymy, że każdemu wnętrzu powinna towarzyszyć opowieść o życiu jego mieszkańców, a kształtując przestrzeń, sami jesteśmy przez nią kształtowani. Budując wnętrze od podstaw decydujemy w równym stopniu o jego walorach estetycznych jak funkcjonalności. nasze wnętrza tworzymy dla ludzi, którzy będą w nich mieszkać w otoczeniu inspirujących form i zestawień.

Ogrody z sercem

Firma „Ogrody z sercem i pasją” posiada różnorodne doświadczenia, fachową kadrę a przede wszystkim prace wykonujemy z zamiłowania i pasji. Pragniemy zaproponować fachowe i terminowe usługi, oraz konkurencyjne ceny na wykonanie powierzonych prac.
Oferujemy prace z zakresu:
– aranżacji, kompleksowego wykonania i pielęgnacji ogrodów
– prac brukarskich ( ścieżki, podjazdy, tarasy)
– instalacji systemów nawadniania
– zakładania trawników z rolki i siewu
– instalacji oświetlenia w ogrodzie
– mycia kostki brukowej, powierzchni utwardzonych i elewacji
– prac pielęgnacyjnych terenów zielonych
– ozdobnej korekty drzew i krzewów
– wiosennych i jesiennych prac porządkowych
– kompleksowej pielęgnacji ogrodów
Zapraszamy do współpracy

www.ogrodyzsercem.pl

Usługi remontowo – budowlane

Firma JESION specjalizuje się w usługach budowlano – remontowych na terenie Łodzi i okolic. Naszym klientem docelowym są zarówno osoby prywatne jak i instytucje. Nie ma zlecenia, które jest zbyt małe, lub zbyt duże dla Firmy JESION.

Firma została zbudowana na zasadzie „solidność od korzeni”, która gwarantuje naszym klientom zadowolenie z wykonanych usług. W celu utrzymania jakości na najwyższym poziomie, prowadzimy specjalistyczne kryterium doboru pracowników oraz system nadzoru prac w celu dotrzymania terminu. Ponadto, firma poprzez swoje doświadczenie stosuje sprawdzone materiały o wysokiej jakości i przystępnej cenie, w celu zaspokojenia potrzeb klienta.

www.jesion.eu

Pracownia kamieniarska

Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów związanych z kamieniem naturalnym. W zależności od zapotrzebowania naszych Klientów wyposażamy domy w blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, parapety. Wprowadzamy okładzinę kamienną na kominki, posadzki, ściany, elewacje i tarasy.

Realizujemy również nietypowe projekty.
facebook.com/marmurowydom
marmurowydom.pl

Wykończenia i aranżacja

Dbając o wygodę naszych Klientów, współpracujemy z firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowego wykończenia oraz aranżacji wnętrz.
Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy na stronę
www.emmai.pl

 

Schody

Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług polecamy firmę świadczącą usługi w zakresie wykonania schodów zarówno na konstrukcji jak i betonowych.
Więcej informacji na stronie www.stolms.pl

Lampy Domal

„Domal” Janina Pajda to jedna z najstarszych firm z sektora oświetleniowego w Łodzi. Istnieje nieprzerwanie od 1989r. a zatem już od ponad dwudziestu lat. Posiada w swojej ofercie lampy produkcji zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma na bieżąco dostosowuje swoją ofertę do obowiązujących trendów rynkowych.

Współpracuje między innymi z takimi firmami jak: Italux, Kanlux, Technolux, Aldex, Paulmann. Posiada salon oświetleniowy z ekspozycją opraw na 110m2. Zajmuje się również sprzedażą osprzętu elektrycznego, źródeł światła i kabli elektrycznych. Sezonowo poszerza swoją ofertę o szeroki wybór wentylatorów sufitowych marki Westinghouse.
www.lampydomal.pl

Kuchnie marzeń

Firma „Kuchnie Marzeń” istnieje na rynku od końca 1999 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli.

Produkujemy meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, garderoby oraz szafy wnękowe. Wszystkie meble produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Meble nasze tworzymy tak, aby były wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne.

Meble wykonywane są ze wszystkich materiałów dostępnych na naszym rynku. W wyposażeniu szafek stosujemy rozwiązania takie, aby klient miał pełen komfort użytkowania. Ponadto wykonujemy meble z tworzyw mineralno – akrylowych typu Staron, Corian, Hanex.

Wysokie wymagania klientów i zwiększona konkurencja sprawiły, że naszym głównym celem jest kompleksowość obsługi. Polega ona na tym, że cały proces od pomiaru, poprzez wykonanie samego projektu, jego realizację, aż po sam montaż mebli odbywa się pod naszą opieką.
facebook.com/kuchniemarzeneu
kuchniemarzen.eu

Szklarstwo, lustra

Jesteśmy zespołem młodych kreatywnych osób
Specjalizujemy się lustrami na wymiar, szkle do kuchni tak lakierowanym jak i szkle z fototapetą, drzwi szklane ze wzorami, kabiny prysznicowe, jak również różne nietypowe zabudowy szklane nie stanowią dla nas problemu.