Mieszkania na sprzedaż w Tarnowie

Wiele osób poszukujących w Tarnowie mieszkania na sprzedaż skupia się na wtórnym rynku mieszkaniowym. Tymczasem jest to błąd, ponieważ w tym pięknym mieście z bogatą historią można znaleźć również bardzo atrakcyjne mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego. Jedną z najbardziej godnych polecenia inwestycji mieszkalnych jest osiedle domków szeregowych Krzyski Zakątek, której realizacją zajmuje się deweloper Samson Dom.

Mieszkanie na nowym osiedlu? Znajdź swoje miejsce

Osiedle Krzyski Zakątek to zespół domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w zielonej części Tarnowa. W sumie w inwestycji dostępnych jest sześć jednorodzinnych domków szeregowych oraz kolejnych sześć domków z dwunastoma 3-pokojowymi mieszkaniami. Połowa oferowanych przez nas mieszkań na sprzedaż posiada fantastyczne ogrody o powierzchni od 90 do 250 m2, natomiast druga połowa ma wspaniałe przestronne poddasza.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta mieszkań na sprzedaż, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie opowiemy Państwu o naszych aktualnych inwestycjach prowadzonych w tym mieście i doradzimy, jakie mieszkanie czy dom wybrać.