Mieszkania na sprzedaż w Łodzi

Poszukujesz nowego mieszkania na sprzedaż w Łodzi? Samson Dom w tej chwili realizuje jedną z najgorętszych inwestycji mieszkaniowych w samym sercu tego wspaniałego miasta.

Perła Śródmieścia znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Nowego Centrum Łodzi na ul. Tuwima 32, w otoczeniu licznych zabytkowych kamienic. Nasza inwestycja położona jest w dogodnym miejscu komunikacyjnym z innymi częściami Łodzi. Dodatkowo przyszli mieszkańcy naszego apartamentowca będą mogli korzystać ze znajdujących się w okolicach licznych terenów zielonych (m.in. położony tuż przy inwestycji park im. H. Sienkiewicza, a także park im. S. Moniuszki czy ogród botaniczny), z różnorodnych obiektów kulturalnych (m.in. teatrów, galerii sztuki i kin) oraz z obiektów rekreacyjnych w postaci restauracji czy galerii handlowych.

Nasze apartamenty na sprzedaż w Łodzi z pewnością spełnią wymagania wszystkich miłośników wielkomiejskiego życia. Nowe Centrum Łodzi jest miejscem, które pokochają nawet najbardziej wymagający mieszkańcy miasta.