Nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie

Marzą Państwo o nowym mieszkaniu w Krakowie? Nasze inwestycje mieszkaniowe powstają w doskonałych lokalizacjach – spokojnych okolicach, zawsze z rozwiniętą infrastrukturą. Bez względu na to, czy szukają Państwo spokojnej enklawy blisko centrum Krakowa, czy kameralnego osiedla oddalonego od zgiełku miasta, w naszej ofercie znajdziecie wymarzony dom dla siebie.
Obecnie domy i mieszkania na sprzedaż dostępne są w dwóch realizowanych w Krakowie inwestycjach:

  • Osiedle pod Kasztanem w dzielnicy Bieżanów-Prokocim – na inwestycję składa się 26 mieszkań i 4 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Najważniejsze atuty lokalizacji to zielona okolica, wyraźnie lepsza jakość powietrza i świetny dojazd do Krakowa, nie tylko własnym samochodem, ale także komunikacją miejską.
  • Apartamenty Magna na Prądniku Czerwonym – przestronny, siedmiopiętrowy apartamentowiec z 41 mieszkaniami, wyróżniający się nowoczesną, charakterystyczną  bryłą. Lokalizacja blisko centrum Krakowa przypadnie do gustu wielbicielom wielkomiejskiego życia.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Krakowie?

Jeśli jeszcze się Państwo zastanawiają, czy warto skorzystać z naszej oferty sprzedaży nowych mieszkań w Krakowie, oto kilka powodów, dla których jest to propozycja warta rozważenia. Kraków jest dawną stolicą Polski i miastem o bogatej historii, której świadectwa w postaci wspaniałych zabytków są widoczne niemal na każdym kroku. Najsłynniejsze z nich to m.in. Sukiennice, Kościół Mariacki czy Wawel. Ale Kraków to też miasto z dużym potencjałem, kupując tu nowe mieszkanie, można również liczyć na szybkie znalezienie pracy, rozbudowaną infrastrukturę oraz przyjaznych mieszkańców. Działa tu wiele mniejszych i większych firm reprezentujących różne branże, w tym międzynarodowe korporacje stwarzające świetne warunki do pracy i kariery. Kraków może pochwalić się również bogatym życiem kulturalnym, w mieście działają liczne teatry, kina, muzea i galerie. Odbywają się tu też liczne festiwale, przyciągające miłośników muzyki filmowej czy kultury żydowskiej z całego świata.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą nowych mieszkań na sprzedaż w Krakowie, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy zainteresowanym klientom dodatkowych informacji.