fbpx

Nowe inwestycje mieszkaniowe i domy w Łodzi i Krakowie 

Biuro Deweloperskie Samson Dom

Biuro deweloperskie Samson Dom oferuje swoim klientom szeroki wybór nowych mieszkań na sprzedaż. Nasze inwestycje mieszkaniowe mieszczą się w Łodzi i Krakowie, w malowniczej oraz spokojnej części tych miast.

Nowe mieszkania, które sprzedajemy, znajdują się w stanie deweloperskim i zostały bardzo dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym. W trakcie budowy przyświecał nam jeden cel ? sprawić, aby mieszkańcy czuli się w nich swobodnie i komfortowo. W każdym budynku mieszkalnym znajdują się garaże, a na terenie osiedla ? wolne miejsca postojowe.

Jako doświadczony deweloper dbamy o to, aby rozkład pomieszczeń w oferowanych na sprzedaż mieszkaniach był nie tylko przemyślany, ale i funkcjonalny. Ponadto lokalizacje, w których wybudowane zostały nasze nieruchomości, z pewnością okażą się bardzo atrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców.

Poniżej zamieszczamy listę obiektów mieszkalnych, które znajdują się w naszej ofercie. 

Nowe mieszkanie od dewelopera ? dlaczego warto?

Zakup nowego mieszkania od dewelopera to dobra decyzja, której Państwo nie pożałują. Nie będą Państwo musieli przeprowadzać kosztownego i czasochłonnego remontu zakupionego lokum, a umowa spisana z deweloperem określi dokładnie warunki zakupu i cechy nabytej nieruchomości. Nowe mieszkania są do tego tańsze w utrzymaniu, gdyż do ich budowy często są wykorzystywane nowoczesne, energooszczędne materiały zapewniające np. mniejsze koszty ponoszone za ogrzewanie budynków czy media. Nowe budynki to też nowe, sprawnie działające windy, przemyślana atrakcyjna lokalizacja oraz funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń wewnątrz nieruchomości, zgodnie z obowiązującymi trendami w budownictwie i wykończaniu wnętrz. Nowe mieszkania oraz domy kupowane od dewelopera uwzględniają też dzisiejsze ekologiczne standardy stosowane przy realizacji inwestycji mieszkaniowych.

Na pewno nie pożałują Państwo zakupu nowego mieszkania od rzetelnego i godnego zaufania dewelopera, jakim jest firma Samson Dom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszych aktualnych inwestycji mieszkaniowych, w tym oferty nowych mieszkań w Łodzi i Krakowie.