fbpx

Lokale usługowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lokali usługowych w budynku Magna Apartamenty. Ukończona w styczniu 2020 roku inwestycja zlokalizowana jest na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Bliskość centrum miasta, doskonałe skomunikowanie z przyległymi dzielnicami, niewielka odległość od chętnie odwiedzanych centrów handlowych Krokus, Serenada czy Galeria Krakowska sprawia, że to doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. 

Klienci cenią podejście naszej firmy do rzetelnego budownictwa w budynku zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości. Dzięki użyciu wełny mineralnej, styropianu  oraz ogrzewania za pomocą sieci MPEC, użytkowanie lokali stało się bardziej ekonomiczne. Wszystkie detale, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, wykonane zostały z dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, takich jak m.in. stal nierdzewna i szkło. Bryła budynku wyróżnia się spośród pobliskich obiektów nowoczesnością, a równocześnie doskonale dopasowana jest do architektonicznego ładu tej części miasta.

W ofercie mamy jeszcze 3 dwupoziomowe lokale, które można zaaranżować w taki sposób, by powstały dwa niezależne biura na różnych poziomach. Oprócz miejsc parkingowych dla mieszkańców oferujemy 15 miejsc na parterze pod pierwszą kondygnacją, z przeznaczeniem wyłącznie dla lokali usługowych. Szlaban przy wjeździe uruchamiany jest pilotem. 

W lokalach zamontowano duże witryny, dwa biura na drugim poziomie posiadają przestronne tarasy. Osobna winda wyłącznie dla klientów i pracowników (pomiędzy parterem a pierwszą kondygnacją z miejscami parkingowymi) ułatwi dostęp do każdego z lokali. 

Lista lokali usługowych

Numer

Poziom

Metraż łączny

Cena całościowa

Status

Karta

LU1

parter – 82,04 m2

antresola – 85,71 m2

167,75 m2

kontakt telefoniczny 501 360 510 lub mail: bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl

Dostępne

Karta

LU2

parter – 80,63 m2

antresola – 68,31m2

148,94 m2

kontakt telefoniczny 501 360 510 lub mail: bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl

Dostępne

Karta

LU3

parter – 83,06 m2

antresola – 71,03 m2

154,09 m2

kontakt telefoniczny 501 360 510 lub mail: bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl

Dostępne

Karta

LU4

parter – 83,78 m2

antresola – 70,70 m2

154,48 m2

Sprzedany

Karta

LU5

parter – 153,85 m2

antresola – 143,72 m2

297,57 m2

Sprzedany

Karta

BIURO SPRZEDAŻY:  tel  501 360 510   mail  biuro@samson.nieruchomosci.pl

Apartamenty Magna w Krakowie

samson dom

Apartamenty Magna

Apartamenty Magna to nasza inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Czerwonym w Krakowie, blisko centrum miasta. Nasze apartamenty zapewniają cichą i spokojną enklawę, jej dodatkowym atutem dla mieszkańców jest bliskość rozbudowanej infrastruktury w zakresie usług i handlu. Z naszych apartamentów blisko m.in. do żłobków, przedszkoli, szkół oraz ciekawych obiektów sportowych, terenów rekreacyjnych i parków.

Jako deweloper dla naszych klientów przygotowaliśmy 41 apartamentów na sprzedaż z balkonami i tarasami. Nasz apartamentowiec jest bardzo komfortowym budynkiem z trzema windami, w tym dwiema dla mieszkańców oraz jedną dla właścicieli tutejszych lokali usługowych. Przestrzeń w budynku jest maksymalnie wykorzystana, warto tu również wspomnieć o podziemnym, dwupoziomowym parkingu z 32 miejscami dla mieszkańców apartamentów oraz 25 dla klientów lokali usługowych.

Doskonałym udogodnieniem jest dostępna przestrzeń gospodarcza znajdująca się na najniższej kondygnacji apartamentowca z dwudziestoma komórkami lokatorskimi. Idealnie sprawdzą się one do przechowywania różnorodnych rzeczy, takich jak: niepotrzebne meble, narzędzia czy opony.

Dużą zaletą jest także charakterystyczna bryła budynku wpasowująca się idealnie w otoczenie i sprawiająca, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Wszystkie detale, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, wykonane będą z najwyższą dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów, takich jak m.in. stal nierdzewna i drewno.

Istotą nowoczesnego budownictwa jest oczywiście ergonomiczna izolacja budynku wykonana z wełny mineralnej i styropianu, które mają na celu ochronę mieszkań na sprzedaż i lokali usługowych przed stratami ciepła i sprawią, że ogrzewanie będzie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne.

Komfortowa lokalizacja apartamentów

Na Barciach to ulica na Prądniku Czerwonym, dzielnicy sąsiadującej z centrum Krakowa. Atutem tej dzielnicy jest rozbudowana infrastruktura drogowa oraz dostępność rozwiniętej, sprawnie działającej komunikacji miejskiej. Okolica obfituje w piękne rekreacyjne tereny, atutem dla mieszkańców naszych apartamentów może być również usytuowanie budynku w pobliżu takich centrów handlowych jak Galeria Krakowska, Krokus, Serenada, a także kina i obiektów sportowych np. Parku Wodnego, Klub Sportowego Prądniczanka czy ośrodka jazdy konnej.

Magna Apartamenty znajdują się tylko 4 km od Galerii Krakowskiej: pokonanie tej trasy samochodem zajmuje tylko 7 minut. To świetna okolica dla miłośników dwóch kółek, gdyż wzdłuż alei 29 Listopada znajduje się dwukierunkowa droga rowerowa. Innym atutem jest fakt, że blisko stąd do szkół, żłobków, przedszkoli, przychodni lekarskich i wyższych uczelni. Dzięki temu nasze apartamenty będą trafionym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Nie będzie zbytnią przesadą nazwanie naszych apartamentów wymarzonym miejscem dla osób, które poszukują miejsca spokojnego, ale zarazem dobrze skomunikowanego z resztą miasta i mającego odpowiednią bazę w zakresie usług i rozrywki.

Kontakt

Biuro sprzedaży Kraków:

Dane kontaktowe:

Bartłomiej Lichorobiec

mail    bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl
tel   +48 501 360 510

Adres biura sprzedaży:

Centralna 43b, 31-586 Kraków

Dane firmowe:

Samson Dom Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9, 33-132 Niedomice

NIP: 9930654108
Regon: 123063360
KRS: 00000499473

Formularz kontaktowy:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu samson-dom.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Samson-dom, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja: