fbpx

Lista lokali usługowych

Numer

Poziom

Metraż łączny

Cena całościowa

Status

Karta

LU1

parter – 82,04 m2

antresola – 85,71 m2

167,75 m2

kontakt telefoniczny 501 360 510 lub mail: bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl

Dostępne

Karta

LU2

parter – 80,63 m2

antresola – 68,31m2

148,94 m2

kontakt telefoniczny 501 360 510 lub mail: bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl

Dostępne

Karta

LU3

parter – 83,06 m2

antresola – 71,03 m2

154,09 m2

kontakt telefoniczny 501 360 510 lub mail: bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl

Dostępne

Karta

LU4

parter – 83,78 m2

antresola – 70,70 m2

154,48 m2

Sprzedany

Karta

LU5

parter – 153,85 m2

antresola – 143,72 m2

297,57 m2

Sprzedany

Karta

BIURO SPRZEDAŻY:  tel  501 360 510   mail  biuro@samson.nieruchomosci.pl

Apartamenty Magna w Krakowie

samson dom

Apartamenty Magna

Apartamenty Magna to nasza inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Czerwonym w Krakowie, blisko centrum miasta. Nasze apartamenty zapewniają cichą i spokojną enklawę, jej dodatkowym atutem dla mieszkańców jest bliskość rozbudowanej infrastruktury w zakresie usług i handlu. Z naszych apartamentów blisko m.in. do żłobków, przedszkoli, szkół oraz ciekawych obiektów sportowych, terenów rekreacyjnych i parków.

Jako deweloper dla naszych klientów przygotowaliśmy 41 apartamentów na sprzedaż z balkonami i tarasami. Nasz apartamentowiec jest bardzo komfortowym budynkiem z trzema windami, w tym dwiema dla mieszkańców oraz jedną dla właścicieli tutejszych lokali usługowych. Przestrzeń w budynku jest maksymalnie wykorzystana, warto tu również wspomnieć o podziemnym, dwupoziomowym parkingu z 32 miejscami dla mieszkańców apartamentów oraz 25 dla klientów lokali usługowych.

Doskonałym udogodnieniem jest dostępna przestrzeń gospodarcza znajdująca się na najniższej kondygnacji apartamentowca z dwudziestoma komórkami lokatorskimi. Idealnie sprawdzą się one do przechowywania różnorodnych rzeczy, takich jak: niepotrzebne meble, narzędzia czy opony.

Dużą zaletą jest także charakterystyczna bryła budynku wpasowująca się idealnie w otoczenie i sprawiająca, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Wszystkie detale, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, wykonane będą z najwyższą dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokojakościowych materiałów, takich jak m.in. stal nierdzewna i drewno.

Istotą nowoczesnego budownictwa jest oczywiście ergonomiczna izolacja budynku wykonana z wełny mineralnej i styropianu, które mają na celu ochronę mieszkań na sprzedaż i lokali usługowych przed stratami ciepła i sprawią, że ogrzewanie będzie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne.

Komfortowa lokalizacja apartamentów

Na Barciach to ulica na Prądniku Czerwonym, dzielnicy sąsiadującej z centrum Krakowa. Atutem tej dzielnicy jest rozbudowana infrastruktura drogowa oraz dostępność rozwiniętej, sprawnie działającej komunikacji miejskiej. Okolica obfituje w piękne rekreacyjne tereny, atutem dla mieszkańców naszych apartamentów może być również usytuowanie budynku w pobliżu takich centrów handlowych jak Galeria Krakowska, Krokus, Serenada, a także kina i obiektów sportowych np. Parku Wodnego, Klub Sportowego Prądniczanka czy ośrodka jazdy konnej.

Magna Apartamenty znajdują się tylko 4 km od Galerii Krakowskiej: pokonanie tej trasy samochodem zajmuje tylko 7 minut. To świetna okolica dla miłośników dwóch kółek, gdyż wzdłuż alei 29 Listopada znajduje się dwukierunkowa droga rowerowa. Innym atutem jest fakt, że blisko stąd do szkół, żłobków, przedszkoli, przychodni lekarskich i wyższych uczelni. Dzięki temu nasze apartamenty będą trafionym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Nie będzie zbytnią przesadą nazwanie naszych apartamentów wymarzonym miejscem dla osób, które poszukują miejsca spokojnego, ale zarazem dobrze skomunikowanego z resztą miasta i mającego odpowiednią bazę w zakresie usług i rozrywki.

Kontakt

Biuro sprzedaży Kraków:

Dane kontaktowe:

Bartłomiej Lichorobiec

mail    bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl
tel   +48 501 360 510

Adres biura sprzedaży:

Centralna 43b, 31-586 Kraków

Dane firmowe:

Samson Dom Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9, 33-132 Niedomice

NIP: 9930654108
Regon: 123063360
KRS: 00000499473

Formularz kontaktowy:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu samson-dom.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Samson-dom, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja: