Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, Tarnowie i Łodzi

Kontakt z deweloperem Samson-Dom

Samson-Dom deweloper z Łodzi, posiada wieloletnie doświadczenie w budowie mieszkań i nowych domów jednorodzinnych na sprzedaż. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego.

Od początku działalności udało nam się zrealizować wiele atrakcyjnych obiektów mieszkalnych. Nasza firma deweloperska może poszczycić się między innymi wykonaniem domów na sprzedaż na terenie Łodzi, Krakowa i Tarnowa. Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat wybudowanych inwestycji.

Nie czekajcie Państwo i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Biuro sprzedaży Łódź:

Dane kontaktowe:

Filip Kowalczyk

mail   filip.kowalczyk@samson.nieruchomosci.pl
tel  +48 661 569 469

Adres biura sprzedaży:

ul. Tuwima 34
90-010 Łódź

Dane firmowe:

Samson Dom Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 9, 31-132 Niedomice

NIP: 9930654108
Regon: 123063360
KRS: 00000499473

Formularz kontaktowy:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu samson-dom.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Damson- Dom, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem bartlomiej@samson.nieruchomosci.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja: