Zapraszamy do Apartamentów Magna! To oferta lokali usługowych na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Bliskość centrum miasta oraz centrów handlowych takich jak Krokus, Serenada czy Galeria Krakowska, a także fantastyczna komunikacja z otaczającymi dzielnicami sprawia, że doskonale odnajdziesz się tutaj prowadząc działalność gospodarczą.

W naszej ofercie zostały jeszcze tylko 3 dwupoziomowe lokale z możliwością zaaranżowania 2 niezależnych biur na każdym z poziomów. Pod pierwszą kondygnacją znajduje się aż 15 miejsc parkingowych przeznaczonych wyłącznie dla lokali usługowych, a nad wjazdem na teren obiektu czuwa szlaban sterowany pilotem. Dostępne przestrzenie posiadają obszerne witryny, przestronne tarasy na wyższej kondygnacji, a także oddzielną windę z parkingu wyłącznie dla klientów lokali usługowych.

Bryła budynku wyróżnia się na tle pozostałych obiektów, pozostając jednocześnie w zgodzie z pobliską architekturą. Na gruncie budowlanym postaraliśmy się o najwyższą jakość materiałów. Dzięki zastosowaniu wełny mineralnej, styropianu oraz ogrzewania sieci MPEC, użytkowanie lokali staje się niezwykle ekonomiczne. Zadbaliśmy też o szczegóły, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku: stal nierdzewna czy szkło dają poczucie wyjątkowej estetyki.


Zakończenie inwestycji: styczeń 2020 r.

baner -
    

Mieszkania

33

Optymalny metraż mieszkań

32-60 m2

Ilość pokoi w mieszkaniach

2-3

Lokale usługowe

3

Lokalizacja

 • ikona
  Sklep
 • ikona
  Przystanek
 • ikona
  Apteka
 • ikona
  Edukacja
 • ikona
  Restauracja

Wybierz na wyszukiwarce graficznej

Nr Piętro Pokoje Metraż m2 Położenie Cena Status Szczegóły

Wyszukano 0

Nr Piętro Pokoje Metraż m2 Położenie Cena Status Szczegóły

Aktualności

Zobacz wszystkie
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Zadzwoń Napisz